Niesamowity Dzień Dziecka w Element Escape Room!

ElementBez kategoriiLeave a Comment

Z okazji Dnia Dziecka w dniach 1 i 2 czerwca 2019 roku możecie u nas liczyć na JESZCZE WIĘCEJ atrakcji niż zawsze!
Escape Room to idealna rozrywka dla całej rodziny. Wspólne rozwiązywanie zagadek pozwala się do siebie zbliżyć. Czas spędzony na wspólnym wyścigu z czasem daje emocje, które długo nie opadną. Dzień Dziecka jest najlepszą okazją aby spróbować swoich sił w Escape Roomie, nawet jeśli będziecie to robić po raz pierwszy.

W dniach 1-2 czerwca oprócz fantastycznie spędzonych 60 minut na wspólnej zabawie zapewniamy także bonusy, które sprawią, że wspomnienia będą trwać jeszcze długi czas.

Każda grupa może liczyć na SŁODKI UPOMINEK, który sprawi, że wykonanie misji będzie jeszcze słodsze niż zawsze.

Dla osób, które mają mniejsze doświadczenie proponujemy specjalnie ułatwioną wersję pokoju. Wszystko po to,  żebyście płynnie weszli w świat zagadek i tajemnic, a jednorazowa przygoda zamieniła się w PASJĘ.

Żeby ułatwić Wam powrót do naszych kolejnych pokoi otrzymacie zniżkę 20zł na kolejną grę. Zniżka będzie obowiązywać bezterminowo i będzie ją można zrealizować na ucieczkę z dowolnego naszego pokoju, dla grupy 3-5 osób.

Każde DZIECKO (oraz chętny dorosły) dostanie od nas IMIENNY CERTYFIKAT UCIECZKI, który będzie namacalnym dowodem na sukces.

Zapraszamy do robienia rezerwacji pod numerem telefonu 605 402 266 oraz przez nasz kalendarz – REZERWACJA.

Widzimy się na Dzikim Zachodzie i Pirackim Statku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *