Bezpieczeństwo w escape roomie

ElementKącik porad2 Comments

Escape room to przede wszystkim dobra zabawa. Chcielibyśmy, abyście spędzając u nas czas nie zastanawiali się nad potencjalnymi zagrożeniami. Bezpieczeństwo gry zawsze powinno być priorytetem. Dlatego z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące bezpieczeństwa, a także przebiegu rozgrywki. Chcielibyśmy rozwiać wszystkie wątpliwości jakie możecie mieć na temat zabezpieczeń, jakie stosujemy w naszym lokalu.

1. W dniu 6 stycznia 2019 roku nasz lokal przeszedł kontrolę przeprowadzoną przez Państwową Straż Pożarną. Przeprowadzona kontrola nie wykazała zagrożenia życia ani zdrowia graczy. Kontrolujący nie wskazali podstaw, do zamknięcia naszej placówki ani żadnego z naszych pokoi.

2. W dniu 8 stycznia 2019 roku skontrolował nas Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego. Również nie znaleziono przesłanek nakazujących zamknięcie działalności.

3. Nasze wyjścia oraz drogi ewakuacyjne spełniają wszystkie wskazane w ustawie wymogi. Są odpowiednio oznakowane oraz posiadają właściwe wymiary.

4. W naszym lokalu znajduje się przeciwpożarowy wyłącznik prądu, właściwe instrukcje oraz gaśnice. Ponadto w budynku znajduje się hydrant wewnętrzny.

5. Wszystkie nasze pokoje objęte są monitoringiem wizyjnym, nad którym którym zawsze czuwa Mistrz Gry, który w każdej chwili jest w stanie reagować na wszystkie sytuacje awaryjne.

6. Celem gier w naszych pokojach jest zawsze zadanie do wykonania (odnalezienie skarbu, obrabowanie banku). Klucze do wyjścia, które znajdujecie podczas ukończenia tych zadań są jedynie umownym „zakończeniem”. Drzwi do pokoi nie są zamknięte na stałe, w każdej chwili można je opuścić.

7. Nasza firma posiada dobrowolną polisę OC zawartą z firmą AXA.

Nieustannie dbamy o poprawienie komfortu w naszym lokalu. Zapewniamy również, że niezwłocznie dostosujemy się do wszystkich ewentualnych wytycznych, które ustawodawca zaproponuje w przyszłości.

Element Escape Room

2 Comments on “Bezpieczeństwo w escape roomie”

  1. No i super, wiedziałam, że u Was wszystko będzie w najlepszym porządku. Tylko chyba w roku pomyłka? Bo kontrola była teraz, w 2019? 😊

    1. Oczywiście, chodziło o 2019 rok. Te pierwsze dni nowego roku są zawsze w tej kwestii trudne 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *